Szybkie i trwałe wybielanie zębów, to sposób którego poszukuje każdy. Na dzień dzisiejszy jest wiele metod  pozwalających uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Jedne są droższe, inne tańsze – podobnie jak z ich skutecznością.  Różnice pomiędzy domowym wybielaniem, a tym przeprowadzonym w gabinecie stomatologicznym są kolosalne i mowa tutaj  nie tylko o efektywności, ale także i bezpieczeństwie.

Wiele metod – jeden cel

Choć metod wybielania zębów jest wiele, to wszystkie mają ten sam cel. Niestety z uwagi na ich różnorodność, a tym  samym proces terapii osiągnięcie wymarzonego odcienia może być stosunkowo pracochłonne. Tymczasem istnieje sposób,  który pozwala uzyskać oszałamiające efekty zaledwie w pół godziny – to wybielanie zębów lampą Beyond.

Na czym to polega?

Wybielanie zębów lampą Beyond polega na wykorzystaniu specjalnych preparatów oraz niskiej temperatury i zimnego  światła. Dzięki temu unikamy podrażnienia nerwów, a co za tym idzie jest to metoda bezpieczna i bezbolesna. Nie da  się ukryć, że sposób ten cieszy się ogromną popularnością. Nie powoduje skutków ubocznych, jest szybki,  jednorazowy i co najważniejsze skuteczny!

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania lampą Beyond?

Błyskawicznie widoczne efekty budzą podejrzenia co do ich trwałości. Tymczasem stomatolodzy zapewniają, że przy  zachowaniu prawidłowej dbałości o higienę jamy ustnej po zabiegu, efekty utrzymują się co najmniej przez 2 lata.

Ile trwa zabieg?

Zabieg wybielania przy użyciu lampy Beyond jest stosunkowo krótki. Zależnie od stopnia przebarwienia, pierwsze  efekty są widoczne już po niespełna dwóch kwadransach. Jednak zabieg nie powinien trwać dłużej jak 45 minut.

Jaki jest koszt?

Koszt takiego zabiegu waha się w granicach od 600 do nawet 1000 zł – cennik jest indywidualny dla każdego  gabinetu. Nie podlega jednak dyskusji fakt, że jest to metoda skuteczna, niebywale szybka i w stu procentach  bezpieczna.